Laipni lūdzam, IQDIZAIN studijā

- tas ir ērts tiešsaistes pakalpojums interjera dizaina izveidei.

IQDIZAIN

– Šī ir jaunās paaudzes interjera dizaina studija. Mūsu darbs ir interjera dizaina izstrāde tiešsaistes režīmā. Tiešsaistes pakalpojums ir laba iespēja ietaupīt laiku un naudu!

Mēs esam pārliecināti, ka kvalitatīvs, skaists un mājīgs interjera projekts var būt pieejams gandrīz visiem. Zemas cenas dzīvokļa, mājas vai pat vienas telpas interjera dizainam, bet tajā pašā laikā laba kvalitāte, kā arī uzmanība klientam. Mēs izturamies pret katru projektu ar dvēseli, rūpīgi pētām visas klienta vēlmes un cenšamies atrast individuālu pieeju katram. Sekojot visām jaunākajām dizaina tendencēm, mēs veidojam interesantus risinājumus mūsu projektos. IQDIZAIN ir vienkāršs, kvalitatīvs un lakonisks dizains, kas vienlaikus izceļas ar augstu komforta līmeni un uzmanību detaļām.
Mūsu studijas galvenais princips ir radīt funkcionālus un elegantus interjerus un pierādīt, ka ērtība nav greznība, bet nepieciešams minimums. Pateicoties mūsu komandas profesionalitātei, kā arī mīlestībai pret darbu, mēs sasniedzam panākumus un cenšamies darīt visu iespējamo, lai panāktu vēl labākus rezultātus.

ONLINE dizains

- ātri un efektīvi

Interjera dizains tiešsaistē tiešām ir iespēja padarīt Jūsu dzīvokli vai māju skaistu, mājīgu un funkcionālu.